פרדי ויזנרTime Line Therapy™

ABNLP

halishka

 


לחץ/י כאן לתשלום עבור
אימון בכרטיס אשראיאתר הבית
מי אנחנו
המומחיות שלנו
המלצות
NLP על
kinEmagine
קורסים
קישורים
צור קשר
איך להגיע:מה אומרים הבוגרים

אני לא רוצה להפסיד אף רגע, אני מבין יותר לעומק את תהליכי הלא-מודע, המוח וצורת החשיבה, קבלת הדברים שלי ושל אחרים, נפתח לי עולם חדש של אפשרויות...
- דני ורבוב, מתורגמן וקופירייטר, תושב מכמש

 

 

 

 


פרדי ויזנר,

Certified NLP & Adlerian Trainer, certified NLP Master Practitioner
Master and certified Trainer of
™Time Line Therapy
מומחה
לאימון ועיצוב תבניות חשיבה.

בעל נסיון מוכח להשגת שינויים מעבר למטרות ובזמן קצר בתחומים מגוונים ביותר,
כגון בטחון עצמי, פיתוח יכולות אישיות וחברתיות אצל יחידים, זוגות וקבוצות.

קשת המומחיות הרחבה של פרדי ויזנר הנתמכת בגישת ה -Time Line Therapy™ וה-NLP עם הדגשה מהיסודות הגישה של הפסיכולוג הנודע אלפרד אדלר, נותנים מענה לאתגרים מגוונים.
בין לקוחותיו המרוצים הרבים של פרדי ויזנר ניתן למצוא מתבגרים, זוגות ועד מנהלים של חברות וארגונים.

העבודה של פרדי ויזנר יוצאת דופן בשינויים מהירים וארוכי התווך, כאשר האימון הייחודי ביותר הוא ההתמחות של פרדי ויזנר ב- Time Line Therapy™ בתוך מפגש אימון פריצת דרך מרוכז. האימון המרוכז בנוי לרוב מפגישת הכנה, המפגש המרוכז ולמחרת מפגש מסכם, כך שהוא מתאים גם ללקוחות המגיעים מחוץ לעיר לרבות מחוץ לארץ. מפגשי פריצות הדרך מתאימות במיוחד לאתגרים בתחום בטחון עצמי, חרדות ועד יחסי זוגיות. על ההצלחות והחוויות המיוחדות במפגש עם פרדי ויזנר אפשר לקרוא בעדויות כאן.

בהיותו בן 14 הגשים פרדי את חלומו הראשון כאשר עלה בגפו לארץ מוינה - אוסטריה.
מאז הגשים פרדי חלומות ומימש את עצמו בתחומים רבים ומגוונים - החל מאמן לעיצוב גרפי, דרך בעלים של חברות,  סמנכ'ל למשך 24 שנים בחברה בינלאומית בתפקידים שונים כגון לוגיסטיקה, IT ומשאבי אנוש, תוך כדי התמחויות מגוונות - כמיישם SAP, כמנחה מטעם מכון אדלר, כ- Certified NLP Master Practitioner, כמאמן מוסמך בוגר ה-Coaching Academy ,ו- Certified NLP Trainer  מטעם HNLP , ABNLP בארה"ב, Master and certified Trainer of ™Time Line Therapy ובנוסף כהורה ל-7 ילדים וסבא לנכדים.

פרדי מאמין מובהק ביחודו ורוחו של האדם: כל אדם הוא הנס הגדול ביותר של הבריאה, המסוגל להשיג כל מטרה באמצעות מחויבות, התלהבות, אנרגיה ואמונה....
ועזרה נכונה של מאמן רק תועיל ... והרבה :)

טלפון להתקשרות:

 052-3829424

או במייל:
info@kinemagine.com